SUPA24
Salon
Salon
Salon
531 955 PLN
(6 487 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
82 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż82 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Референтен номер: 4207. АКТ 16! ЮГОИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ПАНОРАМНА ТЕРАСА! Предлагаме ви двустаен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Христо Смирненски!...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ