SUPA24
Inne
Inne
Inne
492 710 PLN
(5 132 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
96 m²

sypialnia2
metraż96 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Description of object:
This spacious 3-room apartment with two separate bedrooms is located in the Nessebar View complex and offers a total area of ap...

Inny
Wiek oferty: 7dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.