Lista ofert
13
13
13
654 739 PLN
(5 693 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
115 m²
Остромила
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
115 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
💥 СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ: 20% НА ПРЕДВАРИТЕЛЕН ДОГОВОР, 80% НА АКТ 16! 💥 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 📢 ОФЕРТА: 11509 - Аг...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
10dni
Zaktualizowano:
10dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.