SUPA24
Salon
Salon
Salon
488 463 PLN
(7 753 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
63 m²
Каскада

sypialniaatypical
metraż63 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Оферта : 10121 Двустаен апартамент кв. Коматево, Пловдив! Продава се апартамент в нов затворен комплекс с Акт 16. Състои се от дневна с кухненски б...

Inny
Wiek oferty: 8dni
Zaktualizowano: 8dni

Miejscowości

Каскада
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ