SUPA24
Salon
Salon
Salon
659 331 PLN
(6 220 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
106 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż106 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Оферта 59604 - ТОП ОФЕРТА ! Предлагаме ви апартамент в един от най-зелените и спокойни райони в град Пловдив в близост до големи хипермаркети, паркове...

Inny
Wiek oferty: 14dni
Zaktualizowano: 14dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ