SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 058 231 PLN
(11 890 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
89 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż89 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

(ОФЕРТА-9237) За нас от АКРОНА ИМОТИ е истинско удоволствие да Ви предложим **луксозен 2-стаен апартамент** в **нова, модерна сграда с АКТ 16**. Имотъ...

Inny
Wiek oferty: 10dni
Zaktualizowano: 10dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ