SUPA24
Salon
Salon
Salon
611 014 PLN
(8 257 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
74 m²
Христо Ботев

sypialniaatypical
metraż74 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ТРИСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ СРЕЩУ V-ТО ОУ 'МИТЬО СТАНЕВ'! ЕКСКЛУЗИВНО ОТ ИМОТИ S-ДОМ! Предлагаме за продажба тристаен апартамент в град Стара Загора ...

Inny
Wiek oferty: 15dni
Zaktualizowano: 15dni

Miejscowości

Христо Ботев
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ИМОТИ ЕСДОМ