SUPA24
Salon
Salon
Salon
409 742 PLN
(8 907 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
46 m²
Шеста

sypialnia1
metraż46 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Luxurious 1 BED apartment with own parking space in the complex "VENERA Palace", Sunny Beach. We are pleased to offer this fully furnished 1 bedroom a...

Inny
Wiek oferty: 11dni
Zaktualizowano: 11dni

Miejscowości

Шеста
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

KC Properties