SUPA24
Salon
Salon
Salon
657 267 PLN
(6 847 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
96 m²
Кенали

sypialniaatypical
metraż96 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В РЕМИЗА, СТАРА ЗАГОРА! НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ТАЗИ УНИКАЛНА ВЪЗМОЖНОСТ! ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: - ПЛОЩ: 96 кв.м - Р...

Inny
Wiek oferty: 44dni
Zaktualizowano: 29dni

Miejscowości

Кенали
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

РОКА ИМОТИ