SUPA24
551 252 PLN
(7 764 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
71 m²
Остромила

sypialniaatypical
metraż71 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ОФЕРТА - 9025 Предлагаме Ви изцяло ОБЗАВЕДЕН и готов за нанасяне 2-стаен апартамент от 71 м2 на ет 3/7 в НОВА сграда в кв. Остромила. Имотът е със сл...

Inny
Wiek oferty: 44dni
Zaktualizowano: 44dni

Miejscowości

Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АРМАРА ЕСТЕЙТ