Lista ofert
17
17
17
481 374 PLN
(6 334 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
76 m²
Цар Симеон
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
76 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Изключителен апартамент за продажба Банско 76 кв.м | Панорама към Пирин и ски пистите 🎯 Рядка възможност да станете собственик на просторно жилище...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
44dni
Zaktualizowano:
44dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Цар Симеон
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.