SUPA24
Salon
Salon
Salon
577 470 PLN
(8 619 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
67 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż67 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

💥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 💥 ОФЕРТА 19379 🏡 Агенция за недвижими имоти предлага за продажба ОБЗАВЕДЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ С АКТ 16. ✨Имотът се състои о...

Inny
Wiek oferty: 62dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ