SUPA24
Salon
Salon
Salon
738 810 PLN
(9 235 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
80 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż80 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание четиристаен апартамент с локация жк. Христо Смирненски. Намира се в близост до търговски обекти, паркове, ...

Inny
Wiek oferty: 57dni
Zaktualizowano: 10dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ТИТАН ПРОПЪРТИС