SUPA24
Salon
Salon
Salon
343 340 PLN
(6 024 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
57 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż57 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Оферта 69079 - Предлагаме Ви двустаен апартамент в един от най-иновативните ни жилищни комплекси със собствен стил, изчистена и модерна визия, проекти...

Inny
Wiek oferty: 63dni
Zaktualizowano: 63dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ