Lista ofert
7
7
7
649 300 PLN
(5 073 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
128 m²
Царевец
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
128 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
🌿 Просторен тристаен апартамент с веранда в зелена среда ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти предлага тристаен апартамент с веранда в бутиков жилищен комплекс проект...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
67dni
Zaktualizowano:
59dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.