Lista ofert
7
7
7
448 381 PLN
(5 978 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
75 m²
Остромила
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
75 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🔈 ОФЕРТА: 19234 ◼ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ има удоволствието да Ви представи просторен двустаен ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
59dni
Zaktualizowano:
59dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.