SUPA24
932 444 PLN
(7 643 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
122 m²
Христо Ботев

sypialniaatypical
metraż122 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Референтен номер: 1271 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание тристаен апартамент, разположен в стилна бутикова сграда с луксозна визия и отли...

Inny
Wiek oferty: 64dni
Zaktualizowano: 64dni

Miejscowości

Христо Ботев
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

МИХАЙЛОВА