Lista ofert
13
13
13
203 537 PLN
(7 019 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
29 m²
Афродита, Несебър
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
29 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Studio with Balcony| Gerber 4, Sunny Beach
IBG Real Estates offers for sale this studio apartment, located on the 6th floor (with elevator) in Gerber...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Kabina prysznicowa
Korytarz
Umeblowany
Bezpieczeństwo
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
74dni
Zaktualizowano:
29dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Афродита, Несебър
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.