Lista ofert
7
7
7
545 956 PLN
(5 301 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
103 m²
Царевец
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
103 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
✨ ДАРИЯ 5 - защото домът не е просто квадратура.Той е усещане. ДАРИЯ 5 е създадена за хора, които търсят не просто жилище, а спокойствие, пространс...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
79dni
Zaktualizowano:
58dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.