SUPA24
Kuchnia; sprzęt kuchenny, podłoga z płytek
Kuchnia; widok, podłoga z płytek
Salon; światło dzienne
582 763 PLN
(9 399 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
62 m²
Кенали

sypialniaatypical
metraż62 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ЕвроЗара имоти предлага на Вашето внимание ЕКСКЛУЗИВНО Тристаен, напълно обзаведен и оборудван апартамент за продажба в района на Математическата гимн...

Inny
Wiek oferty: 75dni
Zaktualizowano: 40dni

Miejscowości

Кенали
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ЕВРОЗАРА ИМОТИ