SUPA24
Inne; światło dzienne, wymaga remontu
Inne; światło dzienne, wymaga remontu
Inne; światło dzienne, wymaga remontu
615 671 PLN
(5 547 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
111 m²
Остромила

sypialniaatypical
metraż111 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ОФЕРТА 10320 ТРИСТАЕН! ПРЕД АКТ 16! НОВ СГРАДА! ОСТРОМИЛА! Предлагаме да закупите просторен и топъл апартамент в малка сграда, ситуирана в развиващия ...

Inny
Wiek oferty: 72dni
Zaktualizowano: 72dni

Miejscowości

Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ