SUPA24
Salon
Salon
Salon
517 220 PLN
(5 684 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
91 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż91 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ОФЕРТА 56064 #АвирексНедвижиИмоти има удоволствието да Ви представи тристаен апартамент в един от най-зелените и предпочитани квартали на Пловдив Хр...

Inny
Wiek oferty: 78dni
Zaktualizowano: 78dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ