Lista ofert
11
11
11
636 010 PLN
(5 679 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
112 m²
Царевец
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
112 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
🛠️ ОФЕРТА 66066 🏡 💡 Без комисионна от купувача! 🎉 🏢 Две 6-етажни бутикови сгради на Пещерско шосе! 📅 Пред акт 16, очакван АКТ 16 през юни 2025 ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
78dni
Zaktualizowano:
78dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.