SUPA24
386 728 PLN
(6 340 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
61 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż61 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🏢 Двустаен апартамент в нов жилищен комплекс в Тракия! 🌇 ОФЕРТА 66083 ✨ АКТ 16 до юни 2025 г. 💎 Луксозно завършени общи части 🏗️ Качествено строи...

Inny
Wiek oferty: 79dni
Zaktualizowano: 79dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ