SUPA24
Salon
Salon
Salon
645 123 PLN
(8 488 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
76 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż76 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🏡 Модерен двустаен апартамент в кв. Христо Смирненски - ново строителство! ОФЕРТА 59380 Представяме ви просторен и стилно обзаведен двустаен апартам...

Inny
Wiek oferty: 76dni
Zaktualizowano: 76dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ