Lista ofert
15
15
15
330 771 PLN
(4 470 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
74 m²
3-ти март
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
74 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Референтен номер: 15984. Предлагаме за продажба двустаен апартамент, близо до плажа в град Приморско, в комплекс „The Green Paradise 3”. ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
77dni
Zaktualizowano:
77dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
3-ти март
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.