Lista ofert
17
17
17
297 762 PLN
(5 838 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
51 m²
Цар Симеон, Свети Влас
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
51 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Референтен номер: 14558. Предлагаме за продажба обзаведено студио с фронтална гледка море в комплекс "Панорама Форт Нокс", Свети Влас. Апартам...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
76dni
Zaktualizowano:
76dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Цар Симеон, Свети Влас
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.