SUPA24
Salon
Salon
Salon
462 573 PLN
(6 704 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
69 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż69 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

💎 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! - ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ✅ ОФЕРТА 18605 🏡 Агенция за недвижими имоти ''ГОЛД ИМОТИ'' предлага за продажба ДВУСТАЕН ...

Inny
Wiek oferty: 100dni
Zaktualizowano: 100dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ