SUPA24
Salon
Salon
Salon
720 576 PLN
(4 264 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
169 m²
Цар Иван Асен II

sypialniaatypical
metraż169 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

(Оферта 8927) !!! ЕКСКЛУЗИВНО ОТ АКРОНА ИМОТИ !!! РЕАЛНА КВАДРАТУРА !!! ГАРАЖ В ЦЕНАТА !!! Имаме удоволствието да Ви предложим Прекрасен етаж от къща ...

Inny
Wiek oferty: 95dni
Zaktualizowano: 81dni

Miejscowości

Цар Иван Асен II
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ