SUPA24
Salon
Salon
Salon
377 729 PLN
(5 474 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
69 m²
Остромила

sypialniaatypical
metraż69 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ОФЕРТА 9198 ДВУСТАЕН! АКТ 14! НОВОСТРОЯЩА СЕ СГРАДА! ОСТРОМИЛА! Предлагаме за продажба двустаен апартамент в новостроящ се затворен комплекс, разполож...

Inny
Wiek oferty: 110dni
Zaktualizowano: 104dni

Miejscowości

Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ