Lista ofert
9
9
9
622 063 PLN
(9 148 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
68 m²
Царевец
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
68 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ОФЕРТА 86137 ✨ Вашият нов уютен дом Светъл двустаен апартамент в гр. Пловдив, кв. Христо Смирненски Слънчев и функционален апартамент! Модерен ди...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Umeblowany
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
111dni
Zaktualizowano:
111dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.