SUPA24
Salon
Salon
Salon
446 609 PLN
(5 876 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
76 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż76 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Референтен номер: 3505. Нова сграда в кв. Христо Смирненски! ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР! Апартаменти директно от инвеститор ! Атрактивни стартови цени ! БЕ...

Inny
Wiek oferty: 110dni
Zaktualizowano: 110dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ