SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 760 088 PLN
(8 800 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
200 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż200 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Оферта 86089 МОЛ Пловдив, в непосредствена близост. Малка кооперация. 🏘️ Два тристайни апартамента след основен ремонт + гараж и паркомясто гр....

Inny
Wiek oferty: 117dni
Zaktualizowano: 112dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

РИМЕКС ИМОТИ