SUPA24
Salon
Salon
Salon
904 420 PLN
(13 300 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
68 m²
Витошки бор, София

sypialniaatypical
metraż68 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Продавa се светъл и просторен двустаен апартамент с чиста жилищна площ 68 кв.м, разположен в тих и озеленен район в Княжево! Разпределение: - Простор...

Inny
Wiek oferty: 122dni
Zaktualizowano: 122dni

Miejscowości

Витошки бор, София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ИМОТИ ВАСИЛЕВ ТМ