SUPA24
Salon
Salon
Salon
590 208 PLN
(3 279 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
180 m²
Армейска

sypialniaatypical
metraż180 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Тристаен апартамент 180 кв.м, гр. Стара Била, Акт14 СТАТУТ на ОФИС, ОТЛИЧНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БИЗНЕС И ИНВЕСТИЦИЯ! ПРОСТОРЕН, СВЕТЪЛ И ФУНКЦИОНАЛЕН АПА...

Inny
Wiek oferty: 121dni
Zaktualizowano: 121dni

Miejscowości

Армейска
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

РОКА ИМОТИ