Lista ofert
17
17
17
615 774 PLN
(5 402 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
114 m²
Остромила
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
114 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
? Агенция за недвижими имоти Номад Ви предлага тристаен апартамент 114.19 кв.м ? кв. Остромила, гр. Пловдив ? Нова сграда с Акт 14 ? Етаж 4 послед...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Piętro
Otwarta przestrzeń życiowa
Oddzielna toaleta
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
122dni
Zaktualizowano:
122dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.