SUPA24
301 473 PLN
(5 383 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
56 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż56 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🔥 НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔥ЦЕНА БЕЗ АНАЛОГ! ОФЕРТА 18051 🏡 ГОЛД ИМОТИ Ви предлага за продажба двустаен апартамент в новостроящ се бутиков комплекс в ...

Inny
Wiek oferty: 124dni
Zaktualizowano: 124dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ