SUPA24
Salon
Salon
Salon
564 424 PLN
(8 959 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
63 m²
Бързарица, София

sypialniaatypical
metraż63 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Предлагаме за продажба апартамент в новострояща се жилищна сграда, разположена на границата между кв. Овча купел 2 и кв. Горна баня район с бързо ра...

Inny
Wiek oferty: 128dni
Zaktualizowano: 86dni

Miejscowości

Бързарица, София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021