SUPA24
Salon
Salon
Salon
948 869 PLN
(9 782 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
97 m²
Никола Станчев, София

sypialniaatypical
metraż97 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Имоти plus+ има удоволствието да ви предложи 3 - стаен апартамент в сграда С АКТ 16 в бързоразвиващия се район на София - Малинова долина, близо до су...

Inny
Wiek oferty: 130dni
Zaktualizowano: 65dni

Miejscowości

Никола Станчев, София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ИМОТИ ПЛЮС