SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 797 488 PLN
(11 305 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
159 m²
RUA DOS COROADOS, São Paulo

sypialniaatypical
metraż159 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento à venda no bairro Lapa em São Paulo. Com área total de 159m², este imóvel é ideal para quem busca conforto e espaço. Composto por 3 quarto...

Inny
Wiek oferty: 7dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

RUA DOS COROADOS, São Paulo
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2