SUPA24
Inne
Inne
Inne
370 005 PLN
(10 882 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
34 m²
Recife

sypialniaatypical
metraż34 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Conheça o mais novo empreendimento comercial do Recife.
Sala de 34m² com 1 banheiro e vaga de garagem
Vizinho ao Shopping Recife e a menos de 1 KM do ...

Inny
Wiek oferty: 21dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Recife
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2