SUPA24
Inne
Inne
Inne
168 243 PLN
(3 434 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
49 m²
RUA AFONSO CELSO, Ponta Grossa

sypialniaatypical
metraż49 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento Garden Novo à Venda Vittace Condomínio Clube Ponta Grossa/PR

Nunca habitado tudo novinho, pronto para você morar!

Inny
Wiek oferty: 14dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

RUA AFONSO CELSO, Ponta Grossa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2