SUPA24
Inne
Inne
Inne
688 335 PLN
(8 713 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
79 m²
Penha

sypialniaatypical
metraż79 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento Mobiliado à Venda Praia da Armação, Penha/SC

More ou invista a poucos metros do mar! Este belo apartamento totalmente mobiliado oferece...

Inny
Wiek oferty: 24dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Penha
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2