SUPA24
Inne
Inne
Inne
315 571 PLN
(5 738 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
55 m²
Osasco

sypialniaatypical
metraż55 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento novo com 2 suítes, sala com sacada gourmet, cozinha, área de serviço, cortinas persianas, 1 vaga de garagem. Condomínio com lazer completo...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Osasco
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2