SUPA24
6 017 425 PLN
(3 550 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
1695 m²
Itu

sypialniaatypical
metraż1695 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

*Galpão / Salão para VendaEndereço: Rua Marginal Emicol, s/nCidade: Itu

Inny
Wiek oferty: 14dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

Itu
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Tc Alfa imobiliária