SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 888 287 PLN
(12 589 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
150 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż150 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Este belíssimo apartamento à venda, encontra-se em Meia Praia - Itapema e fica a 300m da praia. Possui um amplo espaço interno com 4 suítes, sala de e...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2