SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 811 217 PLN
(13 618 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
133 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż133 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Imóvel com vista para o mar, localizado no andar alto, com previsão de entrega para dezembro de 2023. Possui 3 suítes, sendo 1 suíte máster, sacada vo...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2