SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 669 745 PLN
(12 278 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
136 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż136 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Excelente apartamento à venda em Itapema, na região de Meia Praia. Com 136m² de área útil, este imóvel possui 3 suítes e 4 banheiros, proporcionando a...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2