SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 544 842 PLN
(11 883 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
130 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż130 m²
łazienki2+

- Posição solar: Sul/Norte;
- 03 Dormitórios sendo 01 Suíte;
- Living c/ 2 Ambientes (Sala de Estar e Sala de Jantar) + Terraço origin...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądOtwarta przestrzeń życiowaWannaSprzęt kuchennyKominekDrewniana podłogaChodnikWysokie sufityPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalneRoślinyStyl nowoczesnyUmeblowanyBezpieczeństwo

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2