SUPA24
Inne
Inne
Inne
979 768 PLN
(9 072 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
108 m²
Itapema

sypialniaatypical
metraż108 m²
łazienki2+

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;
- 02 vagas;
- Sala de estar;
- Sala de jantar;
- Sacada com churrasqueira;
- Cozinha;...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasChodnikSprzęt kuchennyBezpieczeństwoWysokie sufityPo rekonstrukcji

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Itapema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2